Dünya Çapında Aşk

Şirketimizi kurduğumuzda misyonumuz basitti – Sevgiyi dünyaya yaymak ve bu taahhüdün bir kısmı, daha az şanslı olanların hayatlarını değiştirmeyi içeriyor. İşte bu nedenle, Tuesday in love ürünlerinin her satışından elde edilen gelir, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ve ailelerine yardım götürme misyonunu desteklemek için Islamic Relief Canada’ya bağışlanıyor.

Dünya çapında her 5 çocuktan 1’i aşırı yoksulluk içinde yaşıyor. Bu basit ihtiyaçların ve hakların birçoğu ulaşılamaz durumda. Bunun yerine, okuma yazma bilmeme, hastalık, çocuk işçiliği, ömür boyu sürecek yoksulluk ve hatta ölüm riskiyle hayatları inanılmaz derecede zorlu.

Mülteci kamplarında yaşayan, savaşın travmasına uğramış ya da yoksulluk nedeniyle yerel toplumlarında okula gidemeyen bu çocuklar, evde güvende olma, kritik eğitim ve tıbbi ve/veya psikososyal bakıma erişim olanaklarından yoksundur. Gelecekleri güvensiz, belirsiz ve kasvetli görünüyor.

Islamic Relief Canada, felaketlere karşı dayanıklılıklarını güçlendirmek için topluluklarla birlikte çalışır  ve  afetler  meydana geldiğinde hayati önem taşıyan acil yardım sağlar.

Toplulukların eğitim ,  su ve sanitasyonun yanı sıra sağlık hizmetleri de dahil olmak  üzere temel hizmetlere erişmesine yardımcı olmak  . Islamic Relief Canada, sürdürülebilir kalkınma programları aracılığıyla yoksulluktan kalıcı çıkış yolları sağlıyor ve ilerlemeye yönelik entegre yaklaşımları dünya çapındaki toplulukları dönüştürüyor.

Daha fazla bilgi için lütfen www.IslamicReliefCanada.org adresini ziyaret edin.