Helal Belgelendirme

“Tuesday in Love Türkiye, Helal Sertifikalı Su Geçirgen oje ve Helal sertifikalı kozmetik ürünlerinde uzmanlaşmış bir Kanada şirketidir . Devrim niteliğindeki mikro gözenek teknolojimiz ile helal ojemiz , su moleküllerinin yarı geçirgen renkli zardan geçmesine izin verir. “

Soyulmayan formülümüz formaldehit, toluen, DBP (dibütil ftalat), kafur veya alkol gibi sert kimyasallar içermeyen ve hayvanlar üzerinde asla test edilmeyen 5’li ojedir. Paraben içermeyen kozmetik serimiz Kanada’da üretilmiştir ve ISNA Kanada ve Kanada Helal Sertifika Hizmetleri (HCSC) tarafından Helal Sertifikalıdır. Zulüm içermez ve çocuk işçiliği yapmazlar ve en yüksek kalite standartlarında yapılırlar. Sosyal açıdan bilinçli bir şirket olarak, herkesin daha az şanslı olanların hayatlarında bir fark yaratabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle, her satın alımdan elde edilen gelir, dünyanın her yerindeki dezavantajlı çocuklara ve ailelerine yardım etmek için Islamic Relief Canada’ya bağışlanıyor. Sevginiz eğitim, sağlık, yiyecek, temiz su ve daha parlak bir gelecek için fırsatlar sunuyor. Islamic Relief Canada ile çalışma hakkında daha fazla bilgi için, lütfen IslamicReliefCanada.org adresindeki web sitelerini ziyaret edin.

Helal sertifikamız, ürünlerin içerik ve işlevsellik açısından abdest alma amaçlarına uygun olduğunu garanti eder. Tuesday in love Türkiye’nin neden ISNA Kanada ve Kanada Helal Sertifikasyon Hizmetleri’ndeki akademisyenler ve personel tarafından onaylanan tek helal oje olduğunu görmek için aşağıdaki videoyu tıklayın.