Ojeler Nasıl Su Geçirir

 Mikro Gözenek Teknolojisi ve TIL Permeabilite Kompleksi

Tuesday in love Helal Oje su geçirgendir ve su moleküllerinin mikro gözeneklerden geçmesine izin veren benzersiz bir renk polimer bileşiği ile yapılmıştır. Düzenli ve nefes alabilen oje, suya karşı sağlam bir bariyer oluşturur çünkü oje molekülleri kovalent bağlarla sıkıca bir arada tutulur. Tuesday in Love’nin helal ojesi aslında moleküler seviyede değiştirilmiş. Bu, her oje molekülünün, su moleküllerinin tırnak yatağı yüzeyine serbestçe geçmesine izin veren, patentli TIL Geçirgenlik Kompleksimiz ile yapılmış özel bir kanala sahip olduğu anlamına gelir.

Su Geçirgenliği Testi

Aşama 1

Şişeyi iyice çalkalayın ve küçük bir kağıt havlu üzerine 1-2 kat oje sürün. Tamamen kurumaya bırakın. Sonuçları doğrulamak için altına ikinci bir parça kuru kağıt havlu yerleştirin.

Adım 2

Bir göz damlası kullanarak kurumuş ojenin ortasına 1-2 damla su damlatın. 5 ila 10 saniye gözlemleyin. Suya sürtünmeye veya baskı uygulamaya gerek yok!

Aşama 3

Kağıt havlunun altını kontrol ederek sonuçları onaylayın. Islak veya nemli olmalıdır. Altındaki ikinci kağıt havlu parçası da ıslak olabilir.

Sert bir yüzeyde geçirgenlik testini görmek için, Alka-Seltzer kullanarak Su Geçirgenlik Testimize göz atın!